Šaty snov

Šaty pre moletky

Obchod v centre. Vchádzate doň s nádejou a vychádzate s myšlienkami kam ďalej. Nákupné stredisko. Prvý butik. Druhý. S ubolenými nohami to vzdávate. Doma si sadnete za laptop a skúšate to cez vyhľadávače. Avšak po vašich šatách snov ani stopy. Toto je scenár, ktorý zaiste dobre pozná nejedna dáma radiaca sa veľkosťou oblečenia medzi moletky. Krásne a vhodné šaty by jej pritom sekli nemenej ako iným ženám. A možno ešte viac. Niektoré kúsky vyzerajú nepochybne na objemnejších dámach lepšie. Napokon, ideál ženskej krásy je predsa jednou z tých najviac subjektívnych vecí vôbec.

Problémom však je, že šaty pre moletky, ktoré sú veľkostne aj strihovo vhodné, sú v ponukách skôr raritou. A práve to chceme zmeniť prostredníctvom internetového obchodu ŠatySnov.sk. Nájdete tu exkluzívnu ponuku šiat novej slovenskej značky Tongel fashion. Tá sa okrem iného špecializuje aj na xxl módu.

Prečo hľadať tie pravé práve tu?

 • Slovenský výrobca

  Šaty nenakupujeme, ale priamo vyrábame. Sú teda navrhnuté a ušité na Slovensku. Prispôsobené vkusu Slovenkám.

 • Jedinečné modely

  Nájdete tu kúsky na bežné nosenie, ale aj spoločenské šaty pre moletky. Väčšinu modelov môžete využiť tak aj tak.

 • Kvalita za bežné ceny

  Kvalitné kúsky a zároveň dostupné ceny je kombinácia, ktorou chceme zaujať aj práve vás.

 • Limitovaná výroba

  Všetky šaty šijeme v limitovanej výrobe, max. 10 kusov pre československý trh. Odejte sa výnimočne.

Ako začať?

Poznáme päť typov ženských postáv. Sú nimi obdĺžnik, ovál, presýpacie hodiny, trojuholník a prevrátený trojuholník. Prvým krokom je teda poznať tú svoju. Ku každému typu postavy sa totiž prednostne hodí iný strih šiat. Taký, ktorý zdôrazní to, čo má a naopak zakryje “nedostatky”. Využite našu nasledovnú pomôcku, v ktorej vás čakajú dve jednoduché otázky a následne dostanete výsledok. Keď už budete poznať svoj typ postavy, v popise vybraných šiat si potom všimnite, pre aké typy postáv sú vhodné a či sa teda medzi nimi nachádza aj ten váš.

Šaty pre moletky

Chcem zistiť typ mojej postavy


Chcem zistiť typ mojej postavy

Otázka 1 z 2.

Máte širšie ramená alebo boky?

1. ramená
2. boky
3. rovnaké
Otázka 2 z 2.

Máte širší pás alebo boky?

1. pás
2. boky
3. rovnaké

Na otázku 1 z 2

Všetky otázky sú zodpovedané.


Chcem zistiť typ mojej postavy

Want more stuff like this?

Get the best viral stories straight into your inbox!
Don`t worry, we don`t spam

Môžete, ale samozrejme nemusíte sa podľa toho riadiť. Je to len jeden zo spôsobov, ako sa zorientovať v ponuke a aj tu platí, že nič nie je len čierne alebo biele.

Hľadáte spoločenské šaty pre moletky? Alebo elegantný kúsok do práce? Alebo si chcete vyraziť von v krásnych letných šatách? Ako sme už načrtli, jednou z charakteristík našej ponuky je aj to, že jedny šaty sú vhodné na rôzne príležitosti a zároveň aj na bežné nosenie. Záleží len od vášho vkusu 😉

Najnovšie v ponuke

„Ženy si dožičia navzájom všetko, ale nie šaty, mužov a krásu.“ – Jean Paul († 1825), nemecký spisovateľ.

Máte svoju predstavu o ideálnych šatách?

Pripojili sme sem formulár, do ktorého ju môžete popísať. Tým, že sme predajcom a zároveň výrobcom, vieme šaty pre moletky čo najväčšmi priblížiť prianiam Sloveniek a aj pri plánovaní najbližšej kolekcie sa rozhodne budeme inšpirovať. Vaše predstavy tak môže byť zosobnené do skutočných šiat. Ďakujeme.

Tak ktoré šaty povedia čau práve vám? 🙂

Copyright©2019 SatySnov.sk. Všetky práva vyhradené.