Novinka v ponuke na ŠatySnov.sk: Pozrite si prvé kúsky pre malé krásavice

Prvými ušitými produktmi sme rozšírili ponuku značky Tongel fashion o detský sortiment. Pre vašu malú krásavicu alebo krásavice tak po novom nájdete na www.satysnov.sk napríklad a ako inak- čarokrásne šaty. A ich dizajn bol prevzatý z našich dámskych šiat, takže sa môžete aj spolu rozkošne dokonale zladiť. Rovnako tak prvé prechodné kabátiky pre dievčatká sú totožné s modelmi, ktoré nájdete v sekcii pre ženy.

Produkty, ktoré sú vyrobené pre ženy aj pre dievčatká alebo inak povedané pre mamku aj dcéru, obsahujú pod popisom súvisiaci produkt, takže sa v tom hravo zorientujete. A v tejto súvislosti pre vás na ŠatySnov.sk pripravujeme ešte jedno prekvapenie. Už čoskoro.

To ale nie je všetko, čo sa týka oblečenia pre deti v tomto e-shope. Mysleli sme aj na malých fešákov, pre ktorých už teraz nájdete v ponuke atraktívnu a originálnu košeľu. Každým dňom pribudnú jedinečné bundy a postupne aj ďalšie módne vychytávky pre chlapcov.

Avšak pozor. Niektoré produkty pre deti môžeme skôr či neskôr z ponuky vylúčiť , pretože aj v  tomto prípade platí limitovaná výroba a síce, že z každého modelu bude ušitých len zopár kusov. Konkrétne číslo uvádzame pri každom produkte. Oblečte výnimočne vaše výnimočné ratolesti 😉

Copyright©2019 SatySnov.sk. Všetky práva vyhradené.